Фото: НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ: Ќерката на Цеца ги наполни усните

Ќерката на фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија обожава да ги следи трендовите, да се облекува и пресоблекува, шминка и фотографира

Пронајдете не на следниве мрежи: