Фото: Некогаш мало слатко девојче, а денес една од најпосакуваните жени во светот

Loading...

Станува збор за позната американска глумица која денес жари и пали со својот сексапил.Дали ја препознавате оваа млада дама? Во прашање е американската глумица која кариерата ја започна во 2001 година кога играше во помали телевизиски и филмски остварувања.
Во меѓувреме оваа актерка стана вистински секс симбол, а позираше и за бројни познати магазини како што се “Maxim”, “Rolling Stone” и FHM.  Во брак е со нејзиниот колега Брајан Остин Грин.
Веројатно веќе погодивте:

Станува збор за Меган Фокс, која оваа фотографија ја прикачи на Фејсбук со коментар дека тогаш повеќе личела на актерот Стив Бушеми.Дали ја препознавате оваа млада дама? Во прашање е американската глумица која кариерата ја започна во 2001 година кога играше во помали телевизиски

loading...
Loading...