Фото: Некогаш секс-бомба, а денес многу далеку од тоа!

Loading...

Некогашната манекенка и водителка Шантел Хаутон, со години се бореше со булимијата. Денес таа воопшто не наликува на некогашната Шантел.
Во

loading...
Loading...