Фото: Некогаш срамежливо девојче, денес светска секс-бомба!Погодете која е?

Loading...

Во прашање е американската манекенка која денес „жари и пали“ со своите облини.Дали ја препознавате оваа млада дама? Во прашање е девојката која ја започнала својата кариера како фото модел во 2009 година. Светската популарност ја стекнала во средината на 2011 година кога го направила нејзиниот провокативен едиторијал за магазинот „Sports Illustrated“.
Набргу станала една од најпосакуваните жени, како во САД така и во светот.
Во текот на својата кариера снимила и бројни провокативни едиторијали за бројни светски магазини како „GQ“, “Vogue”, “Esquire“ и други.

Најверојатно веќче погодивте, во прашање е Кејт Аптон. Прекрасната америчка секс- бомба ја поставила оваа фотографија на својот Твитер профил, каде позира со својата постара сестра Лора.
Да се потсетиме, Кејт неодамна имала филмска улога во комедијата “The Other Woman”, каде дошле до израз нејзините облини.
Дали ја препознавате оваа млада дама? Во прашање е девојката која ја започнала својата кариера како фото модел во 2009 година. Светската популарнос

loading...
Loading...