Фото: Невиноста ја изгубила на 15 години и не жали за тоа

Луиза Зисман откри дека спиела и со мажи и со жени во секс клубовите низ Лондон и дека била дел од оргија во која учествувале 30 луѓе.Поранешната натпреварувачка во реалното шоу The Apprentice, Луиза Зисман (25) добро знае како да го привлече вниманието на јавноста врз себе.
-Ако прошетате наоколу, ќе видите дека луѓето имаат секс по собите. Понекогаш тоа се парови, понекогаш жени, а понекогаш и по 8, 9, 10 луѓе во групен секс, изјави бринетата зборувајќи за ноќните клубови кои, според нејзините зборови, се полни со британски фудбалери, актери и политичари.
Повеќе на ТЗМ.МКПоранешната натпреварувачка во реалното шоу The Apprentice, Луиза Зисман (25) добро знае како да го п

Пронајдете не на следниве мрежи: