Фото: Никој не остана рамнодушен: Ријана повторно покажа „нешто повеќе“ на доделувањето на MTV наградите

Loading...

Синоќа Ријана блескаше на доделувањето на МTV наградите. Иако многумина коментирале дека повеќе изгледала како да оди во кревет, сепак пејачката ни

loading...
Loading...