Фото: Никол Кидман ја удри велосипедист и дури повикаа брза помош

Медиумите пренесоа дека Никол Кидман вчера (12 септември) е удрена од велосипедист и планира да го тужи. За да би

Пронајдете не на следниве мрежи: