Фото: Николија покажува како се држи диета!

Loading...

Младата пејачка мака мачеше со истопениот кашкавал, после лудиот ноќен провод!Скара, пица или топол бурек – многу се двоумат што да јадат во раните утрински часови после добриот ноќен провод.
Младата пејачка Николија Јовановиќ прикачи фотка на Инстаграм, и откри која е тајната на нејзиниот добар изглед.

– Вистинската диета е во 5 часот наутро – напиша покрај фотографијата на која ќерката на Весна Змијанац мака мачи со истопениот кашкавал.Скара, пица или топол бурек – многу се двоумат што да јадат во раните утрински часови после добриот ноќен провод.
Младата пејачка Ник

loading...
Loading...