Фото: Николија во ново друштво

Николија Јовановиќ, ќерката на Весна Змијанац, овие денови одлично се забавува по градските сплавови, а нашла вистинско друштво за тоа.На RNB журката уживала во базен со шампањско и разговор со пријателката. Иако, ќе се сложите, многу впечатливо нејзиното друштво овој пат не од естрадата.
Девојката од сликата е една од „првите дами на БГ клабинг“, позната како Анѓела Вештица, која во меѓувреме направила нова тетоважа над веѓата.
За што разговарале девојките за време на забавата, тешко можеме да претпоставиме, но, она што е сигурно – изгледаше супер фенси, секси излегување.На RNB журката уживала во базен со шампањско и разговор со пријателката. Иако, ќе се сложите, многу впечатливо нејзиното друштво овој пат не од ест

Пронајдете не на следниве мрежи: