Фото: Новото засилување за Реал Мадрид тренираше на „Националната Арена Филип Втори“ во Скопје

Најскапото засилување во трансфер историјата, новото големо засилување за шпанскиот гигант Реал Мадрид, велшанецот Гер

Пронајдете не на следниве мрежи: