Фото: Нозете и се долги 119 см, а висока е само 185 см.!

Британката Александра Робертсон има нозе долги 119 сантиметри!Британката Александра Робертсон се пофали со своите нозе, веднаш откако русинката Анастасија Страшевскаја за освои титулата за најдолги нозе, која инаку има пократки нозе од нејзините.
Замислете ја оваа долгонога убавица во костимите за капење на Victoria`s Secret, или пак во најновата колекција на чевли пролет/лето 2014 на Christian Louboutin.
Фотографиите на Александра Робертсон – долгоногата убавица, погледнете ги на следните страни.

Британката Александра Робертсон се пофали со своите нозе, веднаш откако русинката Анастасија Страшевскаја за освои титулата за најдолги нозе, која

Пронајдете не на следниве мрежи: