Фото: Официјалното деби за Дејвид Бекам за ПСЖ, Викторија се молеше од трибините…

Дејвид Бекам го забележа официјалното деби за француски Париз Сент Жермен, па еве како тоа изгледаше низ фотографии, и

Пронајдете не на следниве мрежи: