Фото: Ова е девојката која го „откачи“ најсилниот маж на планетава!

Loading...

Ѕвездата од  ТВ серија „The Bing Bang Theory“ -Кејли Куоко пред неколку месеци беше фотографирана со „челичниот човек&

loading...
Loading...