Фото: Ова е најхрабрата тетоважа што сте ја виделе!

Тетоважите станаа дел од модата во целиот свет па и кај нас. Денес е модерно да имаш тетоважа.
Сето тоа е во ред, но барем може да внимаваме на местото каде што се тетовираме. Постојат навистина интересни тетоважи, но некои навистина се граничат со „лудило“.
Погледнете ја оваа тетоважа и сами одлучете дали станува збор за храброст или пак за лудило.
На следниот ЛИНК може да ги погледнете најглупавите тетоважи.
Ако пак сте од оние што ги обожаваат тетоважите, погледнете ја нашата ГАЛЕРИЈА која ќе ви го разубави денот.
Сакаме и да ве потсетиме на хит тетоважата со која едно момче и се одмазди на неверната девојка, ПОГЛЕДНЕТЕ!

 Тетоважите станаа дел од модата во целиот свет па и кај нас. Денес е модерно да имаш тетоважа.

Пронајдете не на следниве мрежи: