Фото: Ова е новата „риба“ на Шварценегер

Loading...

Холивудскиот актер Шварценегер се уште е вистински заводникПо бурните врски, разводот од долгогодишниот брак и афери, поранешниот гувернер на Калифорнија ја покажа новата девојка Хедер Милиган, со која е во врска една година.
 
Имено, во Австрија тој беше пречекан како вистинска ѕвезда. А со својата девојка уживаше во ски-центар Кицбил.

 
Оваа млада девојка веројатно му ја пружи потрената утеха по разводот со Марија Шрајвер.
По бурните врски, разводот од долгогодишниот брак и афери, поранешниот гувернер на Калифорнија ја покажа новата девојк

loading...
Loading...