ФОТО: Ова е новиот „Балантајнс“ остар и посмел!

Балантајнс од денеска во Македонија е со нов изглед. Новиот изглед на шишето и етикетата беше претставено на гламурозна забава каде присутни беа по

Пронајдете не на следниве мрежи: