Фото: Ова е роденденското изненадување за Влатко Гроздановски

Соиграчите на Влатко Гроздановски му приредија големо изненадување на славеникот.Торта со неговиот дрес, како мало внимание за Влатко Гроздановски, фудбалерот на Вардар, од своите соиграчи.
 
Фудбалерот на Вардар, Влатко Гроздановски денес го слави 31-виот роденден, па неговите соиграчи пред денешниот редовен тренинг му приредија убаво изненадување.
Повеќе на sport365.mkТорта со неговиот дрес, како мало внимание за Влатко Гроздановски, фудбалерот на Вардар, од своите соиграчи.
 
Фудбалерот на В

Пронајдете не на следниве мрежи: