Фото: Ова не и требаше: Викторија Бекам се пофали како го прославила роденденот

Loading...

Ова не и требаше…Пред некој ден сопругата на Дејвид Бекам, Викторија го прослави својот 40-ти роденден во Аризона.
Двојката одлучи да го помине роденденот заедно со децата во луксузен хотел, а притоа објавиле и фотографија од актуелниот тренд “селфи” после секс. 
На фотографијата Викторија облекла горен дел од костимот за капење, додека Дејвид немал ниту маица на себе.Пред некој ден сопругата на Дејвид Бекам, Викторија го прослави својот 40-ти роденден во Аризона.
Двојката одлучи да го помине роденденот з

loading...
Loading...