Фото: Оваа девојка е на пат да стане чудовиште!

Во клубот зависнички од пластика, односно во клубот на оние кои никогаш не се задоволни со својот изглед се приклучи и младата Русинка-Алена Пушкин

Пронајдете не на следниве мрежи: