Фото: Оваа фотка на Бијонсе доби 900.000 лајкови за еден час

Loading...

Бијонсе како и секогаш така и овој пат им дозволи на своите обожаватели да ѕирнат во нејзината приватност.Бијонсе како и секогаш така и овој пат им дозволи на своите обожаватели да ѕирнат во нејзината приватност. Популарната пејачка се фотографирала со својата ќеркичка, а фотографиите ги обајвила на социјалните мрежи.
Додека Бијонсе седи во долна блека и наметка, нејзината ќерка стои покрај неа играјќи си со мобилниот телефон. Верувале или не оваа фотка за само еден час доби 900.000 лајкови. Веројатно фановите на дивата се многу љубопитни кога станува збор за нејзината приватност. 

 

За само еден час Бијонсе добила 900.000 лајкови за оваа фотографија.Бијонсе како и секогаш така и овој пат им дозволи на своите обожаватели да ѕирнат во нејзината приватност. Популарната пејачка се фотографирала со

loading...
Loading...