Фото: Оваа Хрватка е најсекси новинарка на светот!

Loading...

Иако моментално се занимава со манекенство, Фани Штипчевиќ за себе не смета дека е модел него спортски новинар. Со тоа се согласуваат и италијански

loading...
Loading...