Фото: Оваа секси Хрватка го полуде цело Мајами!

Родена е во Пореч, во Истра 1960 година. А има тело на кое многу млади жени и позавиделе.
Таа е Рита Рушиќ, пејачка, глумица и продуцент. О

Пронајдете не на следниве мрежи: