ФОТО: Оваа српска пејачка ја крена турската јавност НА НОЗЕ!

Loading...

Откако нејзиниот сопруг, српскиот фудбалер Душко Тошиќ потпиша милионски договор со турскиот клуб Генчлербирлиги, Јелена Карлеуша не се симнува од насловните страни на тамошните медиуми.Додека турските новинари го фалат Душко, паралелно делат комплименти на сметка на атрактивната Јелена.
Тие ја опишуваат како раскошна убавица со огромна популарност и ја споредуваат со Мадона и Лејди Гага.
Најпродаваниот весник во Турција „ Haberin Bizden“ на насловната страница објави сторија за Карлеуша со наслов „Ја подигна на нозе Анкара и ги освои сите медиуми“.
Додека турските новинари го фалат Душко, паралелно делат комплименти на сметка на атрактивната Јелена.
Тие ја опишуваат како раскошна убави

loading...
Loading...