ФОТО: Оваа згодна навивачка ќе ја „вжешти“ атмосферата на Мундијалот во Бразил

На Мундијалот во Бразил фудбалската репрезентација на Колумбија ќе има многу навивачки, а една од нив ќе биде згодната манекенка Андреу Кале.

Пронајдете не на следниве мрежи: