Фото: Памела Андерсон неверојатно секси и на 46 години 18+

Loading...

И покрај тоа што има 46 години Памела Андерсон и понатаму е во одлична форма. Поранешната sвезда од серијата „Чувари на плажата“ сеуште

loading...
Loading...