Фото: Пливачот Мартин Стефановски е единствениот Македонец што држи национални рекорди во две држави

Завчера (сабота, 21 јуни) на второто коло централна Србија, Академија Милорад Чавиќ собори апсолутен национален рекорд на 4х50 мешано пливање, во с

Пронајдете не на следниве мрежи: