Фото: Погледнете го новиот Тајсон од кој се плашат и браќата Кличко

Дионтеј Вајлдер не знае за пораз во професионалната кариера, а своите ривали ги нокаутира веќе на почетокот од мечот.

Пронајдете не на следниве мрежи: