Фото: Погледнете ја новата девојка на Мистер Бин!

Loading...

Британскиот актер Роуан Аткинсон во февруари се разведе од неговата сопруга Сунетра Састри по 23 години брак, а веќе има нова љубовПознатиот Мистер Бин е во врска со 31-годишната актерка Луис Форд, со која работел на претстава во театарот во Вест Енд. 
Форд е 28 години помлата од 59-годишниот Аткинсон, но и покрај големата разлика во години, двојката не ја крие својата врска од јавноста.

– Се чини дека се навистина среќни заедно. Тие се обидуваат да поминуваат што повеќе време заедно – вели нивен пријател за „Дејли меил“.
Комичарот со поранешната сопруга ги има синот Бен (20) и ќерката Лили (19).Познатиот Мистер Бин е во врска со 31-годишната актерка Луис Форд, со која работел на претстава во театарот во Вест Енд. 
Форд е 28 го

loading...
Loading...