ФОТО: Погледнете како фотографот на ЕХФ ја долови атмосферата на мечот помеѓу Металург и Кил

Фотографот на ЕХФ гостуваше во Скопје по повод натпреварот меѓу екипите на Металург и на Кил. Беше љубезен и ги испрати прекрасните фотографии од т

Пронајдете не на следниве мрежи: