Фото: Погледнете како изгледа „Капитол Мол“ одвнатре

Скопје денеска доби нов трговски центар „Капитол Мол и Резиденс“, домашна инвестиција во вредност од 30 милиони евра, со која се отворе

Пронајдете не на следниве мрежи: