Фото: Погледнете како изгледа мајката на познатиот Силвестер Сталоне!

Мајката на познатиот актер Силвестер Сталоне постојано ја шокира јавноста. Оваа жена иако има 91 година, нема намера д

Пронајдете не на следниве мрежи: