Фото: Погледнете како изгледа синот на Памела Андерсон

Една од најатрактивните жени на планетата беше и остана Памела Андерсон. Таа отсекогаш привлекуваше внимание, а дури и сега кога е во петтата деценија од нејзиниот живот и понатаму е сексипилна и на изгледот можат многу да и завидат. Оваа актерка има два сина кој воопшто не ги откриваше во јавност.
Иако се обидуваше да ги заштити од папараците, сепак тие успеаа да ги „фатат“. Додека шеташе со поранешниот сопруг, Памела со себе го носела помалиот син Дилан Џегер Ли. Ова момче има 16 години и мора да признаеме наликува на својот татко. Постариот син Брендон Томас Ли има 17 години.
Погледнете како изгледа помалиот син на Памела Андерсон.

 Една од најатрактивните жени на планетата беше и остана Памела Андерсон. Таа отсекогаш привлекуваше внимание, а дури и

Пронајдете не на следниве мрежи: