ФОТО: Погледнете каков беше амбиентот на натпреварот Металург – Кил

Иако нашите момци го загубија вчерашниот натрпевар против Кил, барем слободно можеме да кажеме дека атмосферата во арената Борис Трајковски беше во

Пронајдете не на следниве мрежи: