ФОТО: Погледнете ВО ШТО ОБЛЕЧЕНА ја кити Станија елката!

Loading...

Новогодишните празници донесоа радост во домовите на многу луѓе,како и кај познатите личности, а старлетата Станија Добројевиќ ја покажа и својата елка. И додека Јелена Карлеуша ГОЛА ја кити елката, Станија сепак остана само во краток шорц. 
Погледнете како изгледа таа глетка…

И додека Јелена Карлеуша

loading...
Loading...