Фото: Погоди која сум? Некогаш мала панкерка денес секс-бомба!

Станува збор за манекенка од Германија која со својата убавина го освои светот.Дали го препознавате ова мало девојче? Станува збор за манекенка родена пред 40 години во Германија. Вниманието кон себе го сврте во 1992 година кога победи на популарно  модно натпреварување во нејзината земја.
Потоа, оваа убавица брзо се најде на бројни насловни страници на светски познати модни магазини, а во 1997 станува првата манекенка од Германија која станала ангел во Викторија сикрет. Таа се обидела и со глумата. Два пати била во брак. Мајка е на четири деца, а денес е во емотивна врска со својот телохранител  Мартин Кристен.
Веројатно погодивте до сега, станува збор за Хајди Клум. Оваа атрактивна манекенка објави фотографија од детството на својот Твитер профил. Фотографијата е од кога имала само девет години.
Дали го препознавате ова мало девојче? Станува збор за манекенка родена пред 40 години во Германија. Вниманието кон се

Пронајдете не на следниве мрежи: