Фото: Погребот на Пол Вокер- илјадници луѓе се простија од славниот актер

Холувудскиот актер Пол Вокер синоќа беше погребен во Лос Анџелес, од него се простија неговите пријатели, семејството и неговите најверни фанови.

Пронајдете не на следниве мрежи: