Фото: Популарниот пејач се набилда до непрепознатливост

Loading...

Повеќе од очигледно дека некој изминатиов период многу време поминува во теретана и се посветува на тренинзите и вежбањето.Деветнаесет годишниот Џастин Бибер ги почести милионите фанови со нова фотографија на социјалната мрежа Инсаграм на која го покажа своето мускулесто тело.
На фотографијата пејачот е со неговиот тренер, позира само во црни панталони и бејзбол капа, а во прв план се секако неговите мускули.

Бибер кој во моментов се наоѓа на турнеја во Азија, неодамна ја најави својата нова песна „Heartbreaker“, а објави и план дека секој понеделник во следните десет недели ќе обајвува по една нова песна.

 „Новите песни се сосема различни од досегашните. Тие се мојот дневник“, изјави младиот пејач на Твитер кој ни даде јасна порака дека неговиот нов албум ќе биде вистински хит.Деветнаесет годишниот Џастин Бибер ги почести милионите фанови со нова фотографија на социјалната мрежа Инсаграм на ко

loading...
Loading...