Фото: Поразвиен од било кога – бившиот на Лила порасна

Малиот на Лила!Пред неколку години старо-новиот лев бек на Металург, низ чаршијата беше познат како младиот плен на Лила. Тоа беше во времето кога водителката како директор на женската репрезентација на ракомет на плажа патуваше со ракометарите и ракометарките на турнири и првенства. Се шпекулираше дека аферата на Дејан и значително постарата Лила почнала во Турција.
Дваесет и седум годишниот Дејан Пецаковски сега повторно е во редовите на ракометниот клуб Металург. Поразвиен од кога било, младиот битолчанец уште еднаш потврди дека Лила е една од најубавите водителки кај нас.
Зошто ли се разделиле…баш би биле идеален пар, зар не?!
Извор: РепубликаПред неколку години старо-новиот лев бек на Металург, низ чаршијата беше познат како младиот плен на Лила. Тоа беше во

Пронајдете не на следниве мрежи: