Фото: Порно актерки се натпреваруваа за Мис бикини!

Неодамна се одржа приватно натпреварување за Мис бикини, во кое учеснички беа актерки од порно – индустријата. Ова е едно од тие видови на натпреварување поради кое повеќето од мажите би зеле слободен ден за да го изгледаат на мира.

Како член на жирито беше  познатата порно актерка Тера Патрик.
Овие убавици си пројдоа прекрасно, но и целокупната екипа која работеше на организацијата на ова натпреварување, кое неодамна се одржа во приватна вила во Мајами. Ова е едно од тие видови на натпреварување поради кое повеќето од мажите би зеле слободен ден за да го изгледаат на мира.

Пронајдете не на следниве мрежи: