Фото: Посекси неможе – Сека на насловната на Плејбој

Loading...

-Прекрасен подарок од прекрасните луѓе од Плејбој – напиша Сека на својот Фејсбук профил.Сека на насловната страница на овој познат американски магазин се сликаше пред својот 33-роденден, бидејќи како што рече, таа е остварена и како жена и како сопруга, а целиот хонорар ќе го подари во хуманитрани цели.
-Убавината на жената не е само во нејзината голотија и младоста. Затоа овие фотографии ги направив пред 33 роденден бидејќи сум остварена како сопруга и деловна жена. Се чувствувам сигурно – рекла Сека.
Погледнете ја насловната на следната страна:

 
Сека на насловната страница на овој познат американски магазин се сликаше пред својот 33-роденден, бидејќи како што рече, таа е остварена и како же

loading...
Loading...