Фото: После Карлеуша и Сандра Африка облече фустан „Версаче“, само пократок и посекси

Loading...

Поп дивта Јелена Карлеуша минатиот месец предизвика еуфорија со своето појавување на црвениот тепих во Сараево на Филмскиот фестивал, а на регионал

loading...
Loading...