Фото: Позади сцената на доделувањето на Оскарите 2014

Loading...

Тројца добитници на Оскарите облечени во бело, Бред Пит во разговор со фронтменот на Јуту, а на Лупита Нијонго и се насолзија очите.

loading...
Loading...