Фото: Прекрасен спој на уметноста и храната во едно

Loading...

Прекрасната актерка Меган Фокс и нејзиниот партнер Брајан Остин Грин ќе добијат уште едно дете.Меган е повторно бремена по само една година откако го роди првото дете.
-Да, тоа е точно. Двајцата се многу среќни поради тоа, изјави Кети, пријателка на брачната двојка.
Десетмесечниот Ноа Шанон, е прво дете на познатата двојка, но второ на 40-годишниот Брајан, кој веќе го има 11-годишниот син Касиус Лијах од првиот брак.
Дознајте повеќе и погледнете ја галеријата од среќната двојка, на ТЗМ.МК Меган е повторно бремена по само една година откако го роди првото дете.
-Да, тоа

loading...
Loading...