Фото: Премногу жешко – Сораја го топи ледот на Копаоник

Loading...

На ријалити ѕвездата и старлета не и пречи зимата, ниту пак ледот ниту ладното време, па така со уживање се капеше на отворен базен во српскиот нај

loading...
Loading...