Фото: Претставени новите засилувања на ФК Вардар!

ФК Вардар значително засилен за претстојниот дел од сезоната во ПМФЛ.ФК Вардар значително засилен за претстојниот дел од сезоната во ПМФЛ.
Екипата на Вардар на денешната пресконференција каде беа претставени новиот тренер и новиот извршен директор ги претстави и своите нови засилувања.
Повеќе на sport365.mkФК Вардар значително засилен за претстојниот дел од сезоната во ПМФЛ.
Екипата на Вардар на денешната пресконференција каде беа претставени

Пронајдете не на следниве мрежи: