Фото: Пробал да провали во ресторан – се заглавил во оџак

Loading...

Траги-комична вест доаѓа од Бразил. Млад дечко пробал да провали во еден ресторан во Санта Катарина, но неговиот обид беше неуспешен, а на крајот му беше потребна помош од пожарникари, и беше пренесен во болница.
24 годишното момче се заглавил во цевката на аспираторот во ресторанот. Во раните утрински часови, момчето пробало преку кровот на ресторанот да влезе во него, но бидејќи се заглавил во цевката на аспираторот, го спасувале пожарникари.
Потоа бил пренесен во болница, и за среќа, не е во животна опасност. 
Извор: telegraf.rsТраги-комична вест доаѓа од Бразил. Млад дечко пробал да провали во еден ресторан во Санта Катарина, но неговиот обид беше неуспешен, а на крајот м

loading...