Фото: ПРОДОЛЖУВА САПУНИЦАТА помеѓу семејствата Терзиќ и Ражнатовиќ

Loading...

Љубовната приказна на познатото семејство станува се поинтересна, а љубовта на наследниците на Цеца со децата на Терзиќ зазема се поголеми размери.Долгогодишното пријателств о помеѓу овие две семејства од крајот на минатата година почна да добива други размери, па така Цеца на Маша сега и е потенцијална свекрва, а на нејзиниот роден брат Костадин – баба.
Маша вчера се пофали со тетоважата на својата лева рака која му ја посвети на нејзиниот дечко Вељко, исцртувајќи ја првата буква од неговото име.

Фолк пејачката не се меша во изборот на нејзините деца, но нивните сегашни партнери добро ги прифати и сите одлично се сложуваат, а воглавно престојуваат во нејзината куќа.

 

Ѕвездан Терзиќ јавно не се огласи по повод љубовната врска на својот син Костадин, додека врската на Маша со Вељко ја оцени како детска игра.
Анастасија Ражнатовиќ која наскоро ќе го прослави својот 16-ти роденден стана нераздвојна од својот 6 години постар дечко Костадин Терзиќ. Иако помалку од еден месец се заедно на социјалните мрежи постојано објавуваат фотографии со кои меѓусебно си изјавуваат љубов.
Вељко ја прифати врската на сестра си, па така со потенцијалниот зет стана и многу добар пријател.Долгогодишното пријателств о помеѓу овие две семејства од крајот на минатата година почна да добива други размери, па така Цеца на Маша сега и е по

loading...
Loading...