Фото: Публиката сепак ја одбра Деспина за Мис на Македонија

Loading...

Публиката на овогодинешниот финален Избор на Мис на Македонија ја одбра Деспина Царева, штипјанката која беше хит минатата недела.Деспина Царева работи како водителка во штипска  телевизија, а своите гафови ги објавила на нејзиниот јутјуб канал… Публиката во хотел „Романтик“ во Дојран, каде што се оддржуваше овогодинешниот избор со овации и аплауз го поздравуваше секое нејзино излегување на пистата. На крај се закити со титулата Мис Публика…
Повеќе на TZM.MKДеспина Царева работи како водителка во штипска  телевизија, а своите гафови ги објавила на нејзиниот јутјуб кана

loading...
Loading...