Фото: РАСКОШНОТО ДЕКОЛТЕ на Лепа Брена ги збуни „Ѕвездите на Гранд“

Loading...

Пејачката Лепа Брена е една од најубавите жени на српската естрада. Нејзината витка става и долги нозе се во прв план уште од првиот ден на нејзината кариера.Брена моментално е дел од стручното жири на „Ѕвездите на Гранд“ заедно со Саша Поповиќ и Жика Јакшиќ.
Во една од последните емисии пејачката и ко-сопственичка на Гранд продукција облече провокативен фустан со длабоко деколте и измами воздишки од присутните.
Милан Тарот ОТКРИВА: Колешка на Брена и фрлила ЦРНА МАГИЈА
Сите поледи беа насочени кон неа, а имаше и зошто!

Брена моментално е дел од стручното жири на „Ѕвездите на Гранд“ заедно со Саша Поповиќ и Жика Јакшиќ.
Во една од последните еми

loading...
Loading...