Фото: Разголена навивачка трчаше на натпреварот Сампдорија – Наполи

На теренот на мечот на Сампдорија – Наполи, истрча разголена навивачка и тоа само по долна облека. Станува збор за навивачка на Сампдориј

Пронајдете не на следниве мрежи: